Přihlásit Registrace



↑ Návrat na navigaci

Produktů k porovnání: 0

Zobrazit porovnání »

Pulsar

Noční vidění Edge GS 3,5x50

kód: 73602203
Hodnocení: 4.445 z 5
Dostupnost: skladem dodání během 1-2 dní
Záruka: 36 měsíců
15.470,- Kč
včetně DPH 20%

Podrobný popis

Pulsar Edge GS 3,5x50 je binokulární noční vidění univerzálního použíti. Jedná se o jeden z nejlepších nočních dalekohledu díky použitým novým technologiím. Především jsou to zesilovače jasu obrazu CF-Super v kombinace se speciální optickou soustavou R-contact a pěti čočkovými okuláry, které dohromady vytváří velmi ostrý a přesný obraz bez zkreslení a již na první pohled budete přesvědčený že se jedná o bezkonkurenční výrobek ve své třídě. Velké zvětšení dalekohledu umožňuje detailně prohlížet objekty na vzdálenost.

Novinkou je také použity infračerveného přísvitu s vice čočkovou optickou soustavou, který vytváří soustředěny infračervený paprsek s velmi dlouhým dosahem. Navíc přístroj disponuje plynulou regulaci výkonu takže přísvit je dobře přizpůsobitelný k různým podmínkám pozorování.

Ovládací prvky přistroje jsou promyšleně umístěny na horní straně přistroje a jsou bezhlučné a dobře ovladatelné. Výhodou je také horní standardní montážní lišta Weaver pro upevnění dalšího příslušenství.

Nový elektronický blok přístroje automatický hlídá úroveň osvětlení a sníží nebo úplně vypne napájení zesilovačů jasu obrazu při překročení prahové úrovně nadměrného osvětlení, čímž se výrazně šetří jejích životnost. Těleso přístroje je hermetický uzavřené a splňuje nejnáročnější podmínky pro použití v nepříznivém počasí: mlze, za silného deště, sněžení, v místech s vysokou koncentrací prachu apod.

NV Gen.1NV Exelon CF-Super
Obraz s měničem Gen.1Obraz s měničem CF-Super

Video ukázky pozorování nočním viděním se zesilovačem jasu

Noční pozorování zvěře noktovizorem

Více...

Noční pozorování zvěře nočním viděním

Více...

Noční pozorování zvěře noktovizorem

Více...

 


Technické parametry

Provozní doba:50/20 (bez/s IR) hod.
Provozní teploty:-20..+40 °C
EOM:CF-Super / EP-33-SF-U
Voděodolnost:IP46
Průměr výstupní pupily:6mm
Oční reliéf:12mm
Zvětšení:3,5x
Průměr objektivu:50 mm
Zorný úhel:11°
Vertikální rozlišení:42řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání:170m
Dioptrická korekce:± 4dioptrie
Napájení:3V (2xAAA) V
Rozměry:233x122x71mm
Hmotnost:0.85kg

Komentáře

K tomuto produktu nebyl zatím vložen žádný komentář.

Přidat nový komentář

Nový komentář
(e-mail je nepovinný, nebude publikován)
Opište kód: * Captcha
  • Nové komentáře se zvěřejňují až po schválení administrátorem.
  • Vyhrazujeme si právo nevhodné příspěvky smazat.

Alternativní produkty:

Noční vidění Edge GS 2,7x50

Noční brýle Tracker 1x24

Noční vidění Goggles Edge GS 1x20

Noční vidění Tracker 2x24LT WP

Noční vidění Edge GS 2,7x50Noční brýle Tracker 1x24Noční vidění Goggles Edge GS 1x20Noční vidění Tracker 2x24LT WP
14.250,- Kč
12.580,- Kč
14.520,- Kč
11.990,- Kč