Přihlásit Registrace↑ Návrat na navigaci

Produktů k porovnání: 0

Zobrazit porovnání »

Pulsar

Dalekohled Expert VMR 8x40

speciální povrchová úprava a pogumování
kód: 72085
Hodnocení: 5 z 5
Záruka: 36 měsíců
5 490,00 Kč
včetně DPH 21%

pulsar Made in Belarus


Podrobný popis

Expert VMR 8x40 má optimální zvětšení pro polní a mobilní použití, a s jeho světelnosti může pohodlně sledovat jak ve dne, a za soumraku. Dalekohled VMR 8x40 plně vyhovuje požadavkům odborníků (myslivců, rybářů, lovců, zoologů, ornitologů, ochránců přírody), kteří používají optiku na profesionální úrovni, tj. ti, pro něž denní kontakt s volně žijícími živočichy, často v obtížných a někdy i extrémních podmínkách je normou. Dalekohled přitahuje pozornost svým designem už na první pohled.
Základem Expert VMR je progresivní optický systém založený na hranolech Porro II. řádu, uložený do pevného monolitického tělesa. Konstrukce dalekohledu bez centrální osy (oba optické kanály jsou ve stejném tělese) je velmi spolehlivá: dalekohled má vysokou odolnost proti nárazům, zatížením a vibracím.

 korpus Uhlosklovláknový plast z něhož je vyrobeno těleso Expert VMR 8x40 je nejlehčí a zároveň je to jeden z nejsilnějších kompozitních materiálů. Konstrukční stabilita dalekohledu je doplněna jeho odolností vůči klimatickým změnami. Uplné utěsnění chrání dalekohled před deštěm, pádem do vody, a plnění suchým dusíkem - od zamlžení optiky uvnitř dalekohledu při změně okolní teploty. Těleso dalekohledu je částečně pogumováné, což zabraňuje vyklouznutí z rukou a dává jeho použití větší komfort.
 vmr Přední čočky objektivu mají speciální ochranné filtry, které chrání objektivy před pískem, prachem a vlhkosti. Optika Expert VMR 8x40 má vysokou rozlišovací schopnost. Antireflexní úprava zajišťuje jak jasný obraz zbavený optických vád a tak i realistickou reprodukci barev a speciálně konstruované okuláru - vysokou ostrost.
 mvr Odklápěcí gumové očnice, které v normální poloze zabraňuje rušení postranním světlem a v sklopené poloze umožňuji pozorovat v brýlích.
 vmr Promyšlený systém předních krytů, pevně spojených s tělesem dalekohledu, zamezujícím jejích ztratě a chránících přední optiku před prachem a znečištěním.
 filtry Dalekohled lze přizpůsobit různým pozorovacím podmínkám díky systému vnitřních připínatelných filtrů. Mód "kontrast" je používán za soumraku pro zlepšení kontrastu obrazu, stejně tak i pro omezení atmosférického oparu na pozorování. Pozorování v módu "reflex", častečné nebo úplně odstraňuje efekt oslepujícího odraženého světla od kovových povrchů, vody, skla, sněhu, ledu a pod.
  • funkce filtru "rexlex":
    filtr
  • funkce filtru "kontrast"
    oranžový filtr
  • S dalekohledem se dodává adaptér na stativ, brašna a rychle odnimatelný neoprenový řemínek na krk.

Technické parametry

Zvětšení:8x
Průměr objektivu:40 mm
Antireflexní úprava:FMC, True Color
Zorné pole:126 m/1000m
Zorný úhel:
Oční reliéf:15mm
Průměr výstupní pupily:5mm
Nejkratší ostřící vzdálenost:5m
Dioptrická korekce:±6dioptrie
Voděodolnost:ANO, Standard IPX7
Stmívací faktor:17,8
Závit:ANO, 1/4"
Filtry:ANO - vnitřní, polarizační, oranžový
Provozní teploty:-30…+40 °C
Rozměry:200x136x80mm
Hmotnost:0,8kg

Komentáře

K tomuto produktu nebyl zatím vložen žádný komentář.

Komentovat tento produkt mohou pouze registrovaní uživatelé.


Alternativní produkty:

Dalekohled Vixen Atrek HR 10x32 WP

Dalekohled Delta Optical Titanium 10x42

Dalekohled Point 8x42

Dalekohled Expert VM 8x40 Marine

Dalekohled Vixen Atrek HR 10x32 WPDalekohled Delta Optical Titanium 10x42Dalekohled Point 8x42Dalekohled Expert VM 8x40 Marine
PRODEJ SKONČIL
4 250,00 Kč
4 170,00 Kč
5 490,00 Kč