Přihlásit Registrace↑ Návrat na navigaci

Produktů k porovnání: 0

Zobrazit porovnání »

Yukon

Dalekohled Futurus 7x50WA

kód: 22031
Hodnocení: 5 z 5
Záruka: 36 měsíců
2.170,- Kč
včetně DPH 21%

yukon Made in Belarus


Podrobný popis

 • Skleněna optika s antireflexní úpravou "TRUE COLOR"
 • Vysoce světelný
 • Stabilní mechanika
 • Široký úhel pohledu (WA)
 • Systém krytů "ECLIPSE"
 • Pozorování i v brýlích
 • Pogumovaný povrch
 • Výborný myslivecký dalekohled
 koment

Dalekohled Futurus 7x50WA díky širokého zornému poli zajišťuje komfort při pozorování za pohyblivými objekty. Vysoká hodnota vzdálenosti výstupní pupily (21 mm) umožňuje používat dalekohled i lidem, nosící brýle, a velká světelnost dává možnost pozorování v hlubokém soumraku.

Dalekohledy nové řady FUTURUS se vyznačují originální konstrukci, nevšedným přístupem k designu a funkcionalitě a vyhovují všem požadavkům kladeným na dalekohledy moderním uživatelem. Vysoce kvalitní světelná optika s multistrukturální antireflexní vrstvou přináší skvělý trojrozměrný obraz a umožňuje bezproblémové pozorováni dalekohledem za soumraku. Dioptrická korekce okuláru kompenzuje individuální rozdíly ve zrakovém viděni. Velký válec posuvného mechanismu umožňuje jednoduché a komfortní ovadaní ostření, a jeho stabilita je garantována precizně zpracovanou pevnou kovovou konstrukci okulárního můstku.

U dalekohledu poprvé ve světě je použit jedineční systém výklopných krytu okuláru a objektivu. Všechny dalekohledy Futurus jsou dodávány včetně širokého řemínku a pouzdra. Pomocí adaptéru ¼” a vestaveného v dalekohledu závitu lze jednoduše upevnit dalekohled na stativ, což doporučujeme zejména pro modely s 16 a 20 násobným zvětšením.


Technické parametry

Zvětšení:7x
Průměr objektivu:50 mm
Zorné pole:115 m/1000m
Oční reliéf:21mm
Průměr výstupní pupily:7mm
Nejkratší ostřící vzdálenost:5m
Rozměry:195x220x70mm
Hmotnost:1.03kg

Přednosti

Konstrukce  
 konstrukce Tělo dalekohledu je vyrobeno z moderních nárazuvzdorných kompozitních materiálu. Gumové obložení a těsnicí kroužky chrání dalekohled před prachem, nečistotami, vlhkem a sněhem.
   
Optika  
 konstrukce Optické komponenty dalekohledu – čočky a hranoly – vyrobeny z optického skla výší jakostní třídy a jsou opatřený multistrukturální hořčíkovou antireflexní vrstvou dle novější technologie True Color™, zabezpečující perfektní světelnost obrazu, výborné barevné podání, zachovaní jasu a kontrastnosti obrazu i v krajích zorného pole.
   
Kryty  
 konstrukce Kryty objektivu Eclipse™ jsou pevně spojeny s tělem dalekohledu, což vylučuje jejich ztrátu a bezpečně chrání čočky před poškozením a znečištěním. V otevřeném stavu se kryty vyklápí a těsně doléhají na tělo dalekohledu čímž nepřekáží a zvyšují komfort pro pozorovatele. Kryty okulárů chrání oči pozorovatele před bočním rušivým osvětlením čímž zvyšují kvalitu obrazu. V případě potřeby kryty okulárů mohou byt rychlé odstraněny.

Komplet

 konstrukce
 • Futurus 7x50WA
 • Čisticí hadřík
 • Brašna
 • Návod
 • Záruční list

Komentáře

K tomuto produktu nebyl zatím vložen žádný komentář.

Komentovat tento produkt mohou pouze registrovaní uživatelé.


Související zboží:

Směrový mikrofon

Adaptér stativu pro binokuláry

Směrový mikrofonAdaptér stativu pro binokuláry
2.450,- Kč
230,- Kč

Alternativní produkty:

Dalekohled Solaris 7x50 WP

Dalekohled Entry 8x40

Dalekohled Futurus 16x50

Dalekohled Futurus 10x50WA

Dalekohled Solaris 7x50 WPDalekohled Entry 8x40Dalekohled Futurus 16x50Dalekohled Futurus 10x50WA
2.590,- Kč
1.960,- Kč
2.710,- Kč
2.290,- Kč