Přihlásit Registrace↑ Návrat na navigaci

Produktů k porovnání: 0

Zobrazit porovnání »

Yukon

Dalekohled Sideview 8x21

kód: 22141
Hodnocení: 5 z 5
Dostupnost: SKLADEM doručení na adresu 2-3 dnů
Záruka: 36 měsíců
1 280,00 Kč
včetně DPH 21%
tip

yukon Made in Belarus


Podrobný popis

Sideview 8x21 - je dalekohled klasické konstrukce (hranoly Porro) s centrálním zaostřováním. Malá váha a kompaktní rozměry charakterizují Sideview 8x21 jako skvělý přístroj pro dlouhotrvajícího výlety do přírody, pěší lov, sledování zvířat a ptáků, pozorování krajiny, městské architektury, sportovních akcí. Optimální pro dalekohledy kompakt-třídy 8-násobné zavěšení je dostatečné pro vyřešení absolutní většiny úloh při mobilním pozorováním. Široký úhel pozorování pomáhá efektivnímu vyhledání a pozorování rychle se pohybujících objektů a zabezpečuje panoramatické vidění. Šikmé okuláry brání průniku rušivého bočního světla. Vnější pokrytí SoftTouch umožňuje spolehlivé držení dalekohledu dokonce ve vlhkých rukách a přináší větší komfort při dlouhodobých pozorováních. Příjemné drobnosti - pohodlná páková dioptrická korekce okuláru, tvrzené pouzdro s možnosti zavěšení na opasek a nezatratitelné krytky, které po odklopení lze pevně zafixovat na tělese dalekohledu.


Technické parametry

Zvětšení:8x
Průměr objektivu:21 mm
Zorný úhel:
Oční reliéf:10mm
Dioptrická korekce:±5dioptrie
Provozní teploty:-20 °С … +45 °C
Rozměry:124x99x45mm
Hmotnost:0,19kg

Přednosti

Konstrukce 
 konstrukceTěleso dalekohledu je pokryto speciálním vrstvou SoftTouch, což umožňuje spolehlivé držení dalekohledu dokonce ve vlhkých rukách a přináší větší komfort při dlouhodobých pozorováních.
  
Kryty 
 konstrukceObjektivy dalekohledu jsou zakryty tvrdými a tenkými krytky. Krytky jsou pevně spojeny s tělesem dalekohledu, což je nejlepší pojistka proti ztratě. Při pozorování krytky se odklopují nahoru do speciálního zahloubení na tělese dalekohledu tak že se s nim splynou a přestanete se je všímat.

Komplet

 konstrukce
  • Sideview 8x21
  • Čisticí hadřík
  • Brašna
  • Návod
  • Záruční list

Komentáře

K tomuto produktu nebyl zatím vložen žádný komentář.

Komentovat tento produkt mohou pouze registrovaní uživatelé.


Alternativní produkty:

Dalekohled MniScout 10x25

Dalekohled Sideview 10x21

Dalekohled Prism 7x35WA

Dalekohled MniScout 10x25Dalekohled Sideview 10x21Dalekohled Prism 7x35WA
PRODEJ SKONČIL
1 380,00 Kč
PRODEJ SKONČIL