Přihlásit Registrace↑ Návrat na navigaci

Produktů k porovnání: 0

Zobrazit porovnání »

Pulsar

Digitální zaměřovač DIGISIGHT LRF N970

kód: 76339
Hodnocení: 4.665 z 5
Dostupnost: PRODEJ SKONČIL
Záruka: 36 měsíců

prodej skončil

pulsar Made in Belarus


Podrobný popis

Digitální zaměřovací dalekohled s vestavěným laserovým měřičem vzdálenosti. Zaměřovač snímá obraz pomocí CCD senzoru a zobrazuje pomoci displeje nejnovější technologii OLED.

Přístroj je vybaven řadou pokročilých funkci:

 DIGISIGHT Integrovaný laserový dálkoměr
Přesné stříleni vyžaduje znalost přesné vzdálenosti do cíle. Integrovaný laserový dálkoměr zaměřovače má dosah až 400m a umožňuje provádět jak jednotlivá měření, tak i nepřerušované měření vzdálenosti, a to s přesností ± 1 m.
 DIGISIGHT Variabilní zvětšení
Základní zvětšení 3.5x lze měnit až do zvětšení 14x. V závislostí na vybraném režimu, zvětšení zaměřovače lze měnit plynulé nebo krokově.
 DIGISIGHT Větší citlivost v noci
Použití nových elektronických komponent a pokročilého softwaru vedly k dvojnásobnému zvýšení citlivosti přístroje v noci, ve srovnání s předchozími modely Digisight.
 DIGISIGHT Větší zorné pole
Zaměřiovače 900. série se liší zvětšeným (v porovnání s předchozími modely) o 30% zorným polem.
 DIGISIGHT Volitelná záměrná osnova
Změrná osnova je elektronicky zobrazena na obrazovce kde se také zobrazuje i cílový obraz. Vnitřní paměť Digisight obsahuje 13 typu záměrných osnov různých tvarů pro různé aplikace ( MilDot, pro kuše, klasické T atd.) Kromě přepínaní barvy samotné osnovy - bílá/černá u puškohledu lze volit i barvu centrálního bodu - červený/zelený a také nastavovat její jas
 DIGISIGHT Tři uživatelské profily nastřelení
Digisight N970 má možnost uložení do pamětí pamětí přístroje třech uživatelských profilů nastřelení (pro tři různé zbraně nebo typ munice), přičemž ke každému profilu můžete zvolit svůj typ změrného kříže. Navíc, pro každý z profilu, je možné provést nastřelení na pět libovolné vzdálenosti.
 DIGISIGHT Funkce Freeze
Standardní nastřelení Digisight se provádí „nastřelením na jeden zásah", která u modelu Digisight LRF je doplněná další praktickou funkci "Freeze". Po provedení kontrolního výstřelu střelec míří na střed terče a ukládá do paměti přístroje obrázek terče s bodem zásahu. V dalším kroku vyvolává náhled uloženého obrázku a provádí korekci polohy záměrné osnovy nastavením jejího středu na bod zásahu.
 DIGISIGHT THD & AoE
V závislosti na místním terénu nebo při měření z kazatelen se doporučuje používat měření v režimu THD, kdy s ohledem na úhel polohy střelce vůči cíle (jeho hodnota je zobrazen na displeji) dálkoměr vypočítá skutečnou vodorovnou vzdálenost k objektu.
 DIGISIGHT Úhel sklonu
Dalekohled zajišťuje hlídáni své polohy náklonu. Pokud je o úhel náklonu v horizontální ose větší než 5 stupňů na displeji se objeví výstražné znamení - šipky s uvedením směru a úrovně sklonu. Čím více řádků bude ve šipce, tím větší je úhel bočního sklonu.
 DIGISIGHT Vestavěný neviditelný IR přisvít
Zaměřovače Digisight N970 jsou vybaven vestavěným infračerveným laserovým přísvitem s třístupňovou regulací výkonu. Laserové záření splňuje bezpečnostní podmínku Class 1, a pracuje v neviditelné pro zvěř vzdálené infračervené oblasti spektra (915 nm).
 DIGISIGHT
Neomezení ke světelným podmínkám
Digitální přístroje mohou být bez obav před zničením nebo omezením doby životností použity za denního světla.

 DIGISIGHT
Vysoká odolnost na zpětný ráz
Konstrukce zaměřovačů Digisight má vysokou odolnost proti zpětnému rázu, a umožňuje jejích bezproblémové použity s ráži 9,3x64, 30-06, 0.300, 0.375. atd., nebo s pneumatickou zbrani, kuší a pod.
 DIGISIGHT
Velká vzdálenost detekce
Digisight poskytuje velkou vzdalenost detekce cíle. Například prase divoké - "kanec" může být objeven na vzdálenost více než půl kilometru.
 Forward DN55 Široký rozsah provozních teplot
Díky použíti mrazuvzdorného OLED displeje puškohled je schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování cíle v rychlém pohybu.
 DIGISIGHT Velký oční reliéf
Zaměřovač poskytuje bezpečný a komfortní odstup oka pozorovatele ve vzdáleností 67 mm od okuláru přístroje - což je jeden z nejlepších parametrů ve své třídě. Okulár je navíc vybaven měkkou gumovou očnici.
 DIGISIGHT Úspora energie
Při zachování puškohledu v poloze se sklonem více než 70° vertikálně a 30° horizontálně po dobu více než 10 vteřín dojde k automatickému vypnutí napájeni. Pokud neprovádíte natáčení videa nebo pozorování na externím displeji můžete výrazně prodloužit životnost baterií odpojením video výstupu. Obě tyto funkce lze aktivovat v menu puškohledu.
 DIGISIGHT Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečení.
 DIGISIGHT
Montáž
Montážní otvory v základně puškohledu umožňují jeho montáž v různých polohách. Tato volba pomáhá uživateli zajistit vhodné umístěni optického zaměřovače před okem a závisí na typu zbraně, fyziologických údajů střelce, atd.
 DIGISIGHT
Komfortní zobrazení informaci
Údaje o nestavení a stavu přístroje jsou zobrazeny jako písmenka, číselné znaky a barevné ikony ve speciálním informačním řádku, který se nachází vždy v zorném poli ve spodní části displeje a nezasahuje do pozorovaného obrazu.
 DIGISIGHT Bezdrátové dálkové ovládání
Dálkové ovládání umožňuje základní funkce přístroje aniž by se museli použit standardní ovládací prvky. Ovládaní je bezdrátové.
 DIGISIGHT Komfortní ovládání
Z konstrukce přístroje byli zcela vyloučena malá, nekomfortní tlačítka na ovládání, a teď ovládání se provádí hlavním vypínačem, enkodérem s funkcí potvrzovacího tlačítka, a pouze dvěma velkými tlačítky, z nichž jedno je programovatelné.
 DIGISIGHT Video výstup
Digisight je vybaven VIDEO OUT, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.
 DIGISIGHT Různé varianty nastavení obrazu
Rychlá změna nastavení - Kontrastu a funkce SumLight umožňují okamžitě výrazně zvýšit kontrast obrazu nebo aktivovat režim zvýšení citlivosti snímače. Kromě toho existují režimy "jemného" nastavení jasu a kontrastu obrazu.

 


Technické parametry

Světelnost:f/1.0
Citlivost:0.000015 (1.5x10^-5) mV @ 780nm; 0.000055mV (5.5x10^-5) @ 915nm
Vzdálenost rozpoznávaní:300m
Typ videosignálu na výstupu:analogový PAL
Provozní doba:4 bez IR , 2.5 - 3 s IR hod.
Přesnost měření:1 m
Zvětšení:3.5x .. 14xx
Maximalní zvětšení:14x
Průměr objektivu:50 mm
Senzor:typ CCD, rozlíšení 752x582
Typ displeje:typ OLED, rozlíšení 640x480
Zorný úhel:
Vzdálenost detekce:500 (výška objektu 1,7m)m
Vlnová délka IR:915 nm
Nejkratší ostřící vzdálenost:5,5m
Dioptrická korekce:-4..+4dioptrie
Oční reliéf:67mm
Vzdálenost měření:400 m
Max. energie:6 000 J
Napájení:4 ÷ 6.3 (4xAA), ext. DC 9 ÷ 15 V
Provozní teploty:-25 °C..+50 °C
Hmotnost:1kg
Rozměry:340x112x94mm

Co je v krabici

 
  • DIGISIGHT LRF N970
  • Bezdrátový ovladač
  • Montáž typu Weaver
  • Pouzdro
  • Návod k použití
  • Záručný list

 


Příslušenství

Volitelné příslušenství k dokoupení:

Externí zdroj EPS3
Prodlužuje provozuschopnost na 8hod.

Externí zdroj EPS5
Prodlužuje provozuschopnost na 12hod.

Nahraváč obrazu Yukon MPR
slouží k nahravaní foto a video na SD kartu.

 


Komentáře

K tomuto produktu nebyl zatím vložen žádný komentář.

Komentovat tento produkt mohou pouze registrovaní uživatelé.


Související zboží:

Montáž Sauer 303 (Pulsar)

Externí napájecí zdroj EPS5

Montáž ZH pro Pulsar

Pouzdro pro zdroj EPS

Montáž Sauer 303 (Pulsar)Externí napájecí zdroj EPS5Montáž ZH pro PulsarPouzdro pro zdroj EPS
8.990,- Kč
2.960,- Kč
3.500,- Kč
790,- Kč

Externí napájecí zdroj EPS3i

Montáž CZ550/557 pro Pulsar

Pulsar Montáž rychloupínací Weaver QD112

Externí napájecí zdroj EPS3iMontáž CZ550/557 pro PulsarPulsar Montáž rychloupínací Weaver QD112
2.460,- Kč
2.990,- Kč
3.890,- Kč

Alternativní produkty:

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N355

Digitální zaměřovač Digisight Ultra N355