Noční vidění Edge GS 3,5x50 L

pulsar Made in Belarus

Noční binokulární dalekohled Pulsar Edge GS 3,5x50L s nejnovějšími zesilovačí jasu CF-Super, poskytujícími velmi ostrý obraz zbavený zkreslení. Přístroj má vylepšený laserový infračervený přísvit, který zvyšuje ostrost obrazu a umožňuje zřetelně rozpoznávat objekty i na velkou vzdálenost.

Značka:
Pulsar
kód:
75099
Dostupnost:
SKLADEM
doručení na adresu 2-3 dnů
Cena:
18 950,00 Kč
včetně DPH 21%

Podrobný popis

Pulsar Edge GS 3,5x50 L je binokulární noční vidění univerzálního použíti. Jedná se o jeden z nejlepších nočních dalekohledu díky použitým novým technologiím. Především jsou to zesilovače jasu obrazu CF-Super v kombinace se speciální optickou soustavou R-contact a pěti čočkovými okuláry, které dohromady vytváří velmi ostrý a přesný obraz bez zkreslení a již na první pohled budete přesvědčený že se jedná o bezkonkurenční výrobek ve své třídě. Poměr zvětšení k zornému poli přístroje je zvolen optimálně a přístroje se dá pohodlně pozorovat jak velké pláně tak i detailně prohlížet objekty na vzdálenost.

Tento modél je vybaven laserovým infračerveným přísvitem s jeste délším dosáhem. Navíc přístroj disponuje plynulou regulaci výkonu takže přísvit je dobře přizpůsobitelný k různým podmínkám pozorování.

Ovládací prvky přistroje jsou promyšleně umístěny na horní straně přistroje a jsou bezhlučné a dobře ovladatelné. Výhodou je také horní standardní montážní lišta Weaver pro upevnění dalšího příslušenství.

Nový elektronický blok přístroje automatický hlídá úroveň osvětlení a sníží nebo úplně vypne napájení zesilovačů jasu obrazu při překročení prahové úrovně nadměrného osvětlení, čímž se výrazně šetří jejích životnost. Těleso přístroje je hermetický uzavřené a splňuje nejnáročnější podmínky pro použití v nepříznivém počasí: mlze, za silného deště, sněžení, v místech s vysokou koncentrací prachu apod.

 NV Gen.1 NV Exelon CF-Super
Obraz s měničem Gen.1Obraz s měničem CF-Super

Video ukázky pozorování nočním viděním se zesilovačem jasu

Noční pozorování zvěře noktovizorem

Více...

Noční pozorování zvěře nočním viděním

Více...

Noční pozorování zvěře noktovizorem

Více...

 Technické parametry

EOM:CF-Super / EP-33-SF
Oční reliéf:12mm
Vlnová délka IR:780 nm
Vyzařovaný prostorový výkon:13 mW
Provozní teploty:-20..+40 °C
Voděodolnost:IP46
Bezpečnostní třída dle IEC 60825-1:2007:1
Ekvivalentní výkon IR svitílny:150 mW
Provozní doba:50/20 (bez/s IR) hod.
Zvětšení:3,5x
Průměr objektivu:50 mm
Zorný úhel:11°
Vertikální rozlišení:42řádků/mm
Dioptrická korekce:± 4dioptrie
Napájení:3V (2xAAA) V
Rozměry:233x122x71mm
Hmotnost:0.85kg


Obrázky

Noční vidění Edge GS 3,5x50 Pulsar Binox


Alternativní produkty