Digitální noční vidění DIGIFORCE 870VS

pulsar Made in Belarus

Kompaktní a lehký digitální přístroj pro noční vidění s neviditelným pro zvěř přísvitem 915nm s s třístupňovou regulaci výkonu, zobrazující s rozlišením 640x480px, s možnosti externího napájení, video výstupu a grafickým dálkoměrem.

Značka:
Pulsar
kód:
78095
Dostupnost:
prodej skončil
Prodej tohoto produktu byl ukončen

Podrobný popis

 

 Digiforce Vestavěný neviditelné IR - přísvit
Digitální přístroj DIGIFORCE 870VS je vybaven vestavěným laserovým IR přísvitem, se certifikaci první třídy laserové bezpečnosti, s nastavitelným výstupním výkonem ve třech úrovních. IR přísvit vyzařuje v infračervené oblasti světelného spektra (915 nm), neviditelné okem a nerušícím zvěř. Úhel divergence světelného paprsku je zvolen takovým způsobem, aby optimálně nasvítil zorné pole přístroje.
 Digiforce Necitlivost vůči účinkům jasného světla
Digitální přístroj pro noční vidění jsou necitlivý k nasvíceni jasným denním světlem a proto ve srovnaní s přístroji se zesilovači jasu obrazu nemohou byt tímto světlem poškozeny nebo zničeny. Světelné podmínky nemají vliv na zobrazovací schopnosti DIGIFORCE a jejich celkovou životnost.  Pro větší komfort při použití za jasného denního světla v krytce objektivu DIGIFORCE je instalován filtr, snižující jak množství světla vstupujícího do objektivu tak i zlepšujícího kontrast a ostrost obrazu.
 Digiforce Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečení.
 Digiforce Vypnutí displeje
Digiforce má funkci vypnutí displeje, která může byt použita k šetření energii napájecích článků . Při vypnutém displeji ostatní obvody jsou aktivní a k obnovení zobrazení dochází okamžitě po deaktivace funkce.
 Digiforce Dálkoměr
Digiforce serie X a VS májí poměrový dálkoměr provedený ve tvaru grafické stupnice, která umožňuje s dostatečnou přesností měření vzdálenosti k objektu pozorování u kterého lze odhadnout jeho výšku (jelen - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajíc - 0,3m).
 Digiforce Video výstup
Digiforce je vybaven video výstupem, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.
 Digiforce Montážní rozhraní pro přislušenství
DIGIFORCE je vybaven originálním montážní rozhraním, která kombinuje závit pro stativ 1/4 "(pro instalaci přístroje na stativ) a lištou Weaver 7/8" pro montáž na různých doplňků (externích zdrojů, přísvitů atd).

 Technické parametry

Zvětšení:6,5x
EOM:Digital
Senzor:CMOS 640x480px, 1/3"
Typ displeje:LCD, 640x480px
Průměr objektivu:50 mm
Typ infra svitílny:Laser
Zorný úhel:4,6°
Relativní světelnost:1,0
Nejkratší ostřící vzdálenost:5m
Dioptrická korekce:± 5dioptrie
Vlnová délka IR:915 nm
Citlivost:0.00004 (780nm) / 0.00022 (915nm)
Vzdálenost detekce:300m
Připojovácí závit:1/4"
Napájení:3,8 ÷ 6,5 (4xAA) V
Typ videosignálu na výstupu:CCIR
Provozní teploty:-15..+50 °C
Bezpečnostní třída dle IEC 60825-1:2007:1
Provozní doba ( při t22°C):9(s IR) / 12 (bez IR) hod.
Rozměry:176x83x62mm
Hmotnost:0.4kg


Obrázky

Digitální noční vidění DIGIFORCE 870VS