Přihlásit Registrace↑ Návrat na navigaci

Produktů k porovnání: 0

Zobrazit porovnání »

Pulsar

Digitální noční vidění DIGIFORCE X970

kód: 78099
Hodnocení: 3.665 z 5
Dostupnost: prodej skončil
Záruka: 36 měsíců

Prodej tohoto produktu byl ukončen

 

pulsar Made in Belarus


Podrobný popis

 

 

 Digiforce Proměnné zvětšení
Funkce digitálního zoomu umožňuje dvojnásobné zvětšení obrazu a detailní prohlíženi a rozpoznání objektů na větší vzdálenost.
 Digiforce Funkce SumLight
Funkce Sum Light™ umožňuje výrazně zvýšit citlivost CCD snímače v případě nízké úrovně okolního osvětlení (soumrak, noc) a tím umožňuje pozorování přístrojem při malém osvětlení i bez použití infračerveného přísvitu.
 Digiforce Vestavěný neviditelné IR - přísvit
Digitální přístroj DIGIFORCE X970 je vybaven vestavěným laserovým IR přísvitem, se certifikaci první třídy laserové bezpečnosti, s nastavitelným výstupním výkonem ve třech úrovních. IR přísvit vyzařuje v infračervené oblasti světelného spektra (915 nm), neviditelné okem a nerušícím zvěř. Úhel divergence světelného paprsku je zvolen takovým způsobem, aby optimálně nasvítil zorné pole přístroje.
 Digiforce Necitlivost vůči účinkům jasného světla
Digitální přístroj pro noční vidění jsou necitlivý k nasvíceni jasným denním světlem a proto ve srovnaní s přístroji se zesilovači jasu obrazu nemohou byt tímto světlem poškozeny nebo zničeny. Světelné podmínky nemají vliv na zobrazovací schopnosti DIGIFORCE a jejich celkovou životnost.  Pro větší komfort při použití za jasného denního světla v krytce objektivu DIGIFORCE je instalován filtr, snižující jak množství světla vstupujícího do objektivu tak i zlepšujícího kontrast a ostrost obrazu.

 Digiforce Externí napájení
Provozní doba může být významně rozšířena pomocí vysokokapacitních externích napájecích zdrojů (EPS3, EPS5) připojitelných k Digisight přes externí napájecí konektor. Při dlouhotrvajícím použití v mrazivém počasí, externí napájecí zdroje mohou být uloženy pod oblečení.
 Digiforce Vypnutí displeje
Digiforce má funkci vypnutí displeje, která může byt použita k šetření energii napájecích článků . Při vypnutém displeji ostatní obvody jsou aktivní a k obnovení zobrazení dochází okamžitě po deaktivace funkce.
 Digiforce Dálkoměr
Digiforce serie X a VS májí poměrový dálkoměr provedený ve tvaru grafické stupnice, která umožňuje s dostatečnou přesností měření vzdálenosti k objektu pozorování u kterého lze odhadnout jeho výšku (jelen - 1,7 m; kanec - 0,7m; zajíc - 0,3m).
 Digiforce Video výstup
Digiforce je vybaven video výstupem, který umožňuje nahrávání videa v reálném čase s využitím externího záznamového zařízení např. Yukon MPR.
 Digiforce Montážní rozhraní pro přislušenství
DIGIFORCE je vybaven originálním montážní rozhraním, která kombinuje závit pro stativ 1/4 "(pro instalaci přístroje na stativ) a lištou Weaver 7/8" pro montáž na různých doplňků (externích zdrojů, přísvitů atd).
 DIGISIGHT Větší citlivost v noci
Použití nových elektronických komponent a pokročilého softwaru vedly k dvojnásobnému zvýšení citlivosti přístroje v noci, ve srovnání s předchozími modely Recon série X.

Digiforce
Široký rozsah provozních teplot
Díky použíti mrazuvzdorného OLED displeje puškohled je schopen pracovat v normálním režimu při teplotách pod bodem mrazu a zobrazovat ostrý obraz při sledování cíle v rychlém pohybu.

 


Technické parametry

Bezpečnostní třída dle IEC 60825-1:2007:1
Zvětšení:4 - 8x
Maximalní zvětšení:8x
Průměr objektivu:50 mm
EOM:Digital
Zorný úhel:7,5°
Relativní světelnost:1,0
Senzor:CCD 752x582
Typ displeje:OLED 640x480
Vertikální rozlišení:55řádků/mm
Citlivost:0.0000017 (780nm) / 0.000055 (915nm)
Typ infra svitílny:Laserový
Vlnová délka IR:915 nm
Nejkratší ostřící vzdálenost:5m
Typ videosignálu na výstupu:CCIR / EIA (dle regionu)
Dioptrická korekce:± 5dioptrie
Vzdálenost detekce:450m
Připojovácí závit:ANO
Provozní teploty:-25..+50 °C
Voděodolnost:IPX4
Napájení:4..6 (4xAA), externí 8,4 .. 15 V
Provozní doba:3..3,5 (s IR) / 4 (bez IR) hod.
Rozměry:176x83x62mm
Hmotnost:0.42kg

Komentáře

K tomuto produktu nebyl zatím vložen žádný komentář.

Komentovat tento produkt mohou pouze registrovaní uživatelé.


Alternativní produkty:

Digitální noční vidění PULSAR RECON X870

Digitální noční vidění PULSAR RECON X850

Digitální noční vidění PULSAR RECON X550

Digitální noční vidění PULSAR RECON X325

Digitální noční vidění PULSAR RECON X870Digitální noční vidění PULSAR RECON X850Digitální noční vidění PULSAR RECON X550Digitální noční vidění PULSAR RECON X325
PRODEJ SKONČIL
PRODEJ SKONČIL
PRODEJ SKONČIL
PRODEJ SKONČIL