Přihlásit Registrace↑ Návrat na navigaci

Produktů k porovnání: 0

Zobrazit porovnání »

Yukon

Dalekohled Futurus 8-24x50

kód: 22131
Hodnocení: 4.665 z 5
Dostupnost: prodej skončil
Záruka: 36 měsíců

Prodej tohoto produktu byl ukončen

yukon Made in Belarus


Podrobný popis

  • Skleněna optika s antireflexní úpravou "TRUE COLOR"
  • Velké zvětšení
  • Stabilní mechanika
  • Systém krytů "ECLIPSE"
  • Pogumovaný povrch
 koment

Tento dalekohled doporučujeme všem kdo nechce byt omezen konstantním zvětšením dalekohledů a chce vidět vice jak na blízkou tak i na velkou vzdálenost. Futurus 8-24x50 je dalekohledem kombinujícím nejlepší vlastnosti dalekohledu řady Futurus s širokým rozsahem zvětšení. Porro optický systém dalekohledu s plnou vícevrstevnou antireflexní úpravou optických elementů poskytuje kvalitní obraz. Dalekohled má nový patentovaný mechanismus nastavení zvětšení s velmi pohodlným ovládáním centrálním regulačním kolečkem, kterým plynule měnit zvětšení v rozsahu od 8x až do 24x. Ergonomický tvar, inovovaný systém výklopných krytek objektivu a celogumová povrchová úprava těla zdůrazňují vysokou kvalitu dalekohledu.


Technické parametry

Zvětšení:8-24x
Průměr objektivu:50 mm
Zorné pole:70-36.3 m/1000m
Zorný úhel:4-2.2°
Oční reliéf:15mm
Průměr výstupní pupily:6.25-2.08mm
Nejkratší ostřící vzdálenost:10m
Rozměry:197x217x70mm
Hmotnost:1.1kg

Přednosti

Zoom  
 zoom 8-24x50 Dalekohled má nový patentovaný mechanismus nastavení zvětšení s velmi pohodlným ovládáním centrálním regulačním kolečkem, kterým plynule měnit zvětšení v rozsahu od 8x až do 24x. Tělo dalekohledu je vyrobeno z moderních nárazuvzdorných kompozitních materiálu. Gumové obložení a těsnicí kroužky chrání dalekohled před prachem, nečistotami, vlhkem a sněhem.
   
Optika  
 optika Optické komponenty dalekohledu – čočky a hranoly – vyrobeny z optického skla výší jakostní třídy a jsou opatřený multistrukturální hořčíkovou antireflexní vrstvou dle novější technologie True Color™, zabezpečující perfektní světelnost obrazu, výborné barevné podání, zachovaní jasu a kontrastnosti obrazu i v krajích zorného pole.
   
Kryty  
 kryty dalekohledu Kryty objektivu Eclipse™ jsou pevně spojeny s tělem dalekohledu, což vylučuje jejich ztrátu a bezpečně chrání čočky před poškozením a znečištěním. V otevřeném stavu se kryty vyklápí a těsně doléhají na tělo dalekohledu čímž nepřekáží a zvyšují komfort pro pozorovatele. Kryty okulárů chrání oči pozorovatele před bočním rušivým osvětlením čímž zvyšují kvalitu obrazu. V případě potřeby kryty okulárů mohou byt rychlé odstraněny.

Komplet

 
  • Futurus 8-24x50
  • Čisticí hadřík
  • Brašna
  • Návod
  • Záruční list

Komentáře (2)

Jan Kalivoda (03.06.2009 21:23) Odpovědět
Mám experimentálně ověřeno, že tento dalekohled je schopen ostřit už od 6,5m - tedy jedná se o bezkonkurenčně nejlepší model triedru se zoomem jak zpracováním technologie zoomování, bezchybným ostřením v celém rozsahu zvětšení, tak délkou vstupního objektivu, který je v porovnání s konkurenčními výrobky se stejným zvětšením nejkratší a přitom zachovává optimální světelnost.
Binox (04.06.2009 18:56) Odpovědět

Děkujeme za váš názor.

 

Komentovat tento produkt mohou pouze registrovaní uživatelé.


Alternativní produkty:

Dalekohled Futurus PRO 16x50

Dalekohled Delta Optical Titanium 7x50

Dalekohled NRB 30x50

Dalekohled Delta Optical Titanium 10x42

Dalekohled Futurus PRO 16x50Dalekohled Delta Optical Titanium 7x50Dalekohled NRB 30x50Dalekohled Delta Optical Titanium 10x42
PRODEJ SKONČIL
5.380,- Kč
PRODEJ SKONČIL
4.250,- Kč